SON DAKİKA

AİÇÜ Kütüphanesinde Final Sınavlarına Hazırlanan Öğrencilere Çorba İkram Ediliyor

Üniversite tarafından, pazartesi günü başlayan Bahar Dönemi Final Sınavları sebebiyle Kültür ve Kongre Merkezindeki kütüphanede sınavlarına hazırlanan öğrencilere sıcak çorba ikramı yapılıyor. 11 Haziran, 2019 12:40 Güncelleme: 11 Haziran, 2019 12:40 AİÇÜ Kütüphanesinde Final Sınavlarına Hazırlanan Öğrencilere Çorba İkram Ediliyor

AİÇÜ Kütüphanesinde Final Sınavlarına Hazırlanan Öğrencilere Çorba İkram Ediliyor

Üniversite tarafından,  pazartesi günü başlayan Bahar Dönemi Final Sınavları sebebiyle Kültür ve Kongre Merkezindeki kütüphanede sınavlarına hazırlanan öğrencilere sıcak çorba ikramı yapılıyor. 

Uygulamanın ilk gününde kütüphanede sınavlara hazırlanan öğrencilerle sohbet eden Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, geçen güz döneminde hayata geçirilen uygulamayı bahar döneminde de devam ettirdiklerini söyledi. İlk çorba ikramlarını da kendi elleriyle servis yapan Rektör, her zaman öğrencilerimiz için en iyi ortamı oluşturmaya çalıştıklarını belirterek devam eden Bahar Dönemi Final Sınavlarında öğrencilerimize başarılar, akademisyenlerimize ise kolaylıklar diledi. Sınav haftası boyunca devam edecek çorba ikramından dolayı memnuniyetlerini belirten öğrenciler ise Rektöre teşekkür etti. 

Uygulama final haftası boyunca devam edecek ve öğrencilere saat 18.00'den itibaren çorba ikramı yapılacaktır.

 

 


Yorum Ekle