SON DAKİKA

AİÇÜ’de “Dünya Sivil Havacılık Günü” Söyleşisi Düzenlendi

10 Aralık, 2022 15:30 Güncelleme: 10 Aralık, 2022 15:30 AİÇÜ’de “Dünya Sivil Havacılık Günü” Söyleşisi Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu’nda Dünya Sivil Havacılık Günü kapsamında “Dünya Sivil Havacılık Günü” söyleşisi düzenlendi. 

AİÇÜ Nezahat Çeçen Konferans Salonu’nda düzenlenen ve Pegasus Havayolları uçuş öğretmeni ve kontrolör kabin amiri Beyza ÖZKAYA’nın konuşmacı olduğu söyleşiye, Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İbrahim ÖZGÜL, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. 

Söyleşi programının açılışında konuşan AİÇÜ Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. ÖZGÜL havacılık alanında üniversitede alınan eğitimin uygulamalı faaliyetlere aktarılmasıyla daha anlamlı ve değerli olacağını ifade etti. 

Doç. Dr. ÖZGÜL havacılık sektörü ile ilgili bilgi ve tecrübelerinin öğrencilere aktarmak için söyleşiye katılan Beyza ÖZKAYA’ya teşekkür etti.

AİÇÜ Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu’ndan Öğr. Gör. Seyfican DÜLGER’in moderatörlüğünü gerçekleştirdiği 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü söyleşisinde Pegasus Havayolları uçuş öğretmeni ve kontrolör kabin amiri ÖZKAYA, öğrencilere havacılık alanındaki mesleki bilgi ve tecrübelerini aktardı.

Söyleşi, soru cevap bölümü ve Doç. Dr. ÖZGÜL’ün ÖZKAYA’ya teşekkür plaketi takdimi ile sona erdi.

Yorum Ekle