SON DAKİKA

Ağrılı Zeynep Çetin, "Yeşil Geleceğim, Ailem ve Ben" resim yarışmasında Türkiye birincisi oldu

. 05 Haziran, 2024 05:41 Güncelleme: 05 Haziran, 2024 05:41 Ağrılı Zeynep Çetin, "Yeşil Geleceğim, Ailem ve Ben" resim yarışmasında Türkiye birincisi oldu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ve ASELSAN iş birliği ile düzenlenen "Yeşil Geleceğim, Ailem ve Ben" temalı resim yarışmasında Ağrı Erol Parlak Güzel Sanatlar Lisesi 12. sınıf öğrencisi Zeynep Çetin Türkiye birincisi oldu.

Yarışmada Türkiye birinciliği elde eden Zeynep Çetin’i ve emeği geçen görsel sanatlar öğretmeni Ahmet Kılıçarslan’ı tebrik eden Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimizin çeşitli dallarda katıldığı yarışmalarda güzel sonuçlar elde etmesi bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Zeynep Çetin’in bu başarısı Ağrı’mız ve eğitim camiamız için büyük bir gurur kaynağıdır. Kendisini ve emeği geçen görsel sanatlar öğretmeni Ahmet Kılıçarslan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Kökrek ayrıca, farklı alanlarda yeteneklerini sergileyen tüm öğrencilere de desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yorum Ekle