SON DAKİKA

Ağrılı Boksör Ahmetcan Avrupa Boks Şampiyonasında Mücadele Edecek

05 Temmuz, 2022 07:24 Güncelleme: 05 Temmuz, 2022 07:24 Ağrılı Boksör Ahmetcan Avrupa Boks Şampiyonasında Mücadele Edecek

Erzurum 'da düzenlenen Türkiye Üst Minik Erkekler Boks Şampiyonası’nda mücadele eden Ağrılı boksörler altın ve gümüş madalyanın sahibi oldu.

Şampiyonaya antrenörleri Volkan Sarı yönetiminde katılan sporculardan; Ahmetcan İmre 46 kiloda Türkiye Şampiyonu, Ramazan Alptekin ise 48 kiloda Türkiye üçüncüsü olma başarısı gösterdi.

Şampiyonada 46 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Ahmetcan İmre, bu başarısı ile Eylül ayında Erzurum’da düzenlenecek olan Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Cemil Budak Sporcuları Tebrik Etti

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdür V.Cemil Budak, Erzurum ’da yapılan Türkiye Üst Minik Erkekler Boks Şampiyonası’nda başarılı olan boksörleri tebrik etti.

Erzurum 'da düzenlenen Türkiye Üst Minik Erkekler Boks Şampiyonası’nda 46 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Ahmetcanİmre ve 48 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Ramazan Alptekin’i antrenörleri Volkan Sarı ile birlikte kabul eden Gençlik ve Spor İl Müdür V.Cemil Budak, elde edilen başarılarından dolayı sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Budak sporculara başarılarından dolayı eşofman takımı hediye etti.

Yorum Ekle