SON DAKİKA

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, kurum personelleri ile bir araya geldi

01 Eylül, 2023 14:58 Güncelleme: 01 Eylül, 2023 14:58 Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, kurum personelleri ile bir araya geldi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, kurum personelleri ile bir araya gelerek eğitim konularını görüştü.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen toplantıya, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, şube müdürü Atilla Aslan ve kurum personelleri de katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Kökrek, eğitim ordusunun neferleri olarak kentin eğitim kalitesini artırmak için beraber çalışacaklarını belirtti. Kuruma gelen eğitimci ve vatandaşlara nazik, güler yüzlü, saygılı ve kibar şekilde hizmet verilmesini isteyen Kökrek, “Bu dünya yüzünde her şeyin en nihayetinde son bulacağının bilinciyle yol almak, hayatın her noktasının bir bayrak yarışı olduğunu unutmamaktır. Meslek hayatım boyunca iyi niyet, samimiyet, güven, saygı, adalet ve iş birliği ekseninde şekillenen bir yönetim anlayışıyla görev yaptım. Aynı değerler ve yaklaşım doğrultusunda çalışmaya devam ediyorum.” dedi.

Toplantının devamında kurum personellerinin talep ve sorunları dinlenerek çözüm yolları arandı. Toplantı sonunda Kökrek, personellere teşekkür ederek başarılar diledi.

Yorum Ekle