×
Güncel
Ağrı İ.Ç. Üniversitesi, Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı’na Ev Sahipliği Yaptı
518 20 Eylül 2022 Salı 06:17

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ başkanlığında yapılan Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı düzenlendi.

Üniversite de öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ, Kültür ve Kongre Merkezi Selçuklu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Bakanlığın son dönemde tarım ve hayvancılık alanında yaptığı yenilik ve projelerle ilgili bilgi verdi. Sektör temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. KİRİŞÇİ, ülkemiz tarımının temel taşı olan çiftçi ve besicilerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Prof. Dr. KİRİŞÇİ, 17’ncisi düzenlenen Tarım Sektörü Temsilcileri Toplantısı’na ev sahipliği yapan İbrahim Çeçen Üniversitesine ve Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a misafirperverliği için teşekkür ederek, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Toplantıya, Ağrı Valisi Dr. Osman VAROL, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ, Ağrı Belediye Başkanı Savcı SAYAN, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat PAKDİL, Rektör Prof. Dr. KARABULUT, AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. ÖZYOLCU, il protokolü ve sektör temsilcisi çiftçiler katıldı. Program, Bakan Prof. Dr. KİRİŞÇİ’nin çiftçilerin yönelttiği soruları cevaplandırması ile sona erdi. 

Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı