SON DAKİKA

AĞRI HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİNDE ŞİİR DİNLETİSİ

02 Aralık, 2022 13:58 Güncelleme: 02 Aralık, 2022 13:58 AĞRI HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİNDE ŞİİR DİNLETİSİ

Ağrı Valiliği himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen "Okuyan Şehir Ağrı" projesi kapsamında Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından "Bir Kış Sabahı" adlı şiir dinletisi gerçekleştirildi. 

Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen şiir dinletisine Vali Dr. Osman Varol, Vali Yardımcı İbrahim Şenkon, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, şube müdürü Selahattin Bilgiç, okul müdürleri, veli ve öğrencileri katıldı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan şiir dinletisi, konuklar tarafından büyük ilgiyle izlendi. Günümüz şairleri tarafından yazılan şiirlerin de okunduğu programda, duygu yüklü şiirleri öğrenciler büyük başarıyla okudu.

Şiirlerin yanında müzik öğretmeni Zeynep Yeşil ve öğrencileri de türkülerle etkinlikte yer aldı. Vali Varol, programın sona ermesinin ardından sahneye çıkarak programı hazırlayan öğretmenleri ve şiirleri seslendiren öğrencileri tebrik etti.

Yorumlar
A
Ahmet Çelik1 yıl önce

Hayretin Atmaca hemşehrimizi ratmet ve minnetle anıyoruz. Cenab-ı Hak rahmet eylesin. Makamını Âl-i eylesin. Cennetinde ikrama mahzar eylesin.

Yorum Ekle