SON DAKİKA

Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı Alaettin Aslan'ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

28 Ekim, 2023 11:03 Güncelleme: 28 Ekim, 2023 11:03 Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı Alaettin Aslan'ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Yaşasın Cumhuriyetimizin 100. Yılı Cumhuriyetimizin 100. Yılı'ni kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde  kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü, bir milletin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesidir.

Cumhuriyet Bayramı, milletimizin birlik ve beraberlik içinde, ulusal değerlerimize bağlı olarak ilerlemesinin bir ifadesidir. Cumhuriyetimizin 100. yılı, tüm yurttaşlarımız için bir sevinç kaynağıdır ve tüm ulusumuza kutlu olsun!

Birlikte nice yüz yıllara gitmek dileğiyle, Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizin daha da aydınlık yarınlara ilerlemesini temenni ediyoruz. Geleceğe güvenle bakarken, Cumhuriyetimizin kazanımlarını koruyarak ve daha da geliştirerek, ülkemizi muasır medeniyete taşımak için el birliğiyle çalışmaya devam edelim.

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde birlik ve beraberlik içinde, Türk milletinin içinde olan bağımsızlık ve özgürlük tutkusuyla Cumhuriyet Bayramı'nı coşku ve gururla kutluyoruz. Bu vesile ile başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere Tüm Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Alaettin Aslan Ağrı Gazeteciler Cemiyet başkanı                                         

Doğu Anadolu Gazeteciler Başkan yardımcısı                                                       

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi

Yorum Ekle