SON DAKİKA

Ağrı’da kadınların sorunları ve çözüm yolları görüşüldü

. 26 Ocak, 2024 12:33 Güncelleme: 26 Ocak, 2024 12:33 Ağrı’da kadınların sorunları ve çözüm yolları görüşüldü

Ağrı Valisi Mustafa Koç’un eşi Neslihan Gül Koç, kentte kadınlara yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının temsilcileriyle bir araya gelerek, il genelinde kadınların sorunları ve çözüm yollarını görüştü.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Koç’un eşi Neslihan Gül Koç’un yanı sıra Hamur Kaymakamı Ali Yıldırım’ın eşi Manolya Yıldırım, kadınlara yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Neslihan Gül Koç, Vali Koç’un talimatları ve destekleriyle Ağrı’da yaşayan kadınların sorunlarını tespit etmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve kadınlarla gerçek anlamda iletişim kurmak için çalıştıklarını belirtti.

Kadınların Ağrı’yı güzelleştireceklerine inandığını ifade eden Koç, kadınların sorunlarına ve çözümlerine ilişkin projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Koç, kadınların sorunlarının çözümü için Vali Koç’un destekleriyle en kısa zamanda planlama yaparak hayata geçireceklerini söyledi.

Toplantıda, katılımcılar da kadınların sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini paylaştı. Toplantı, karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla sona erdi.

Yorum Ekle
Etiketler