SON DAKİKA

Ağrı da Covid-19 Kabusu Sürüyor

Ağrı da bir banka şubesi daha şube hizmetlerini durdurdu. 14 Ağustos, 2020 06:20 Güncelleme: 14 Ağustos, 2020 06:20 Ağrı da Covid-19 Kabusu Sürüyor

Ağrı da Covid-19 Kabusu Sürüyor
Ağrı da bir banka şubesi daha şube hizmetlerini durdurdu.
 Ağrı da Covid-19 kabusu sürüyor Ağrı da Corona virüs’ün olumsuz etkileri tüm sektörleri tehdit etmeye devam ediyor. Tüm Resmi kurumlarda covid-19 hastaları ve apartmanların tamamına yakınında karantinaya alınan evlerin varlığı devam ederken Bankacılık sektörü Ağrı da 4. kez mağduriyet yaşıyor.

Ağrı Merkez Halk Bankası,Garanti Bankası ve Doğubayazıt Ziraat Bankasının ardından bu kez Corona Virüs Ağrı Deniz Bank’ı vurdu. Deniz Bank Ağrı Şubesinde bir personelde görülen corona vakası sonrası Banka Karantinaya alındı. Tüm personelin teste tabi tutulduğu banka şubesinde gerekli dezenfekte çalışmaları ve önlemler alındıktan sonra yeniden hizmet verilmeye başlanacak. Bu süreçte banka hizmetlerini interaktif sistemler üzerinden sürdürmeye devam edecek Deniz Bank Ağrı Şube Müdürü Ahmet Kaya ;Personelimiz test sonucu beklenmeden önce karantinaya tabi tutulmuştu bu manada insan sağlığını önceleyen bir anlayışla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin herhangi bir riskle karşı karşıya kalmaması için Pazartesi gününe kadar şubemizi kapatma kararı aldık.

Yorum Ekle