SON DAKİKA

Ağrı’da Atletizm Geliştirme Projesi Yapıldı

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından yürütülen Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışması’nın Ağrı il seçmeleri yapıldı. Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Atletizm geliştirme projesi yarışmaları Tekstil Kent’te yapıldı. Düzenlenen yarışmalara ilçeler ve merkezden 200 sporcu yapılan yarışlarda dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Müsabakalar öncesinde İdlib'te rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan askerler için bir dakikalık saygı duruşu ve akabin 02 Mart, 2020 17:03 Güncelleme: 02 Mart, 2020 17:03 Ağrı’da Atletizm Geliştirme Projesi Yapıldı

Ağrı’da Atletizm Geliştirme Projesi Yapıldı

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından yürütülen Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışması’nın Ağrı il seçmeleri yapıldı. Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Atletizm geliştirme projesi yarışmaları Tekstil Kent’te yapıldı. Düzenlenen yarışmalara ilçeler ve merkezden 200 sporcu yapılan yarışlarda dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Müsabakalar öncesinde İdlib'te rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan askerler için bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal marşı okundu.

Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışmasını; Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, Spor Şube Müdürü Cemil Budak, sporcu velileri ve antrenörler izledi.

Birinci olabilmek için bir birleri ile kıyasıya mücadele giren sporculara destek ailelerinden ve beden eğitimi öğretmenlerinden geldi.

Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuların madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü idarecileri tarafından verildi. Kürsüye çıkan tüm sporcular şehit olan askerlerimiz için asker selamı verdi.

Yarışmalarda mücadele eden sporculara Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, Kek ve meyve suyu ikram edildi.

2008-2009 Doğumlu Kızlarda Dereceye giren sporcular;

1.Hiranur Taş/ 2. Pınar İnci / 3. Meryem Bahar İmirgi / 4.Esma Gördük

2008-2009 Doğumlu Erkeklerde Dereceye giren sporcular;

1.İsmail Elsin / 2. Ali Talha Kılıç / 3. Nurullah Serin / 4. Emirhan Bayram

2006-2007 Doğumlu Kızlarda Dereceye Giren Sporcular

1.Dilek Serin / 2. Nurgül Yiş / 3. Zilan Şahbal / 4. Sümeyra Karakaya

2006-2007 Doğumlu Erkeklerde Dereceye Giren Sporcular

1.Emre Dursun / 2. Ümre Azat Seyitoğlu / 3. Emircan Kaya /4.Eren Taçyıldız


Yorum Ekle