SON DAKİKA

Ağrı Belediyesi, şehrin farklı noktalarında bulunan yolcu bekleme duraklarını onararak yeniliyor

. 06 Mayıs, 2024 07:21 Güncelleme: 06 Mayıs, 2024 07:21 Ağrı Belediyesi, şehrin farklı noktalarında bulunan yolcu bekleme duraklarını onararak yeniliyor

Ağrı Belediyesi deforme olan yolcu bekleme duraklarının onarımına ve yenileme çalışmalarına başladıklarını açıkladı. 

Çalışma kapsamında farklı mahallelerde deforme, bakımsız ve yetersiz kalan durakların onarımı ve yenilendiğini ifade eden Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Hazal Aras; “Toplu taşıma araçlarını kullanan yurttaşlarımızın daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için ihtiyaç tespit edilen noktalarda eskiyen yolcu bekleme duraklarımızı onararak yeniliyoruz. Toplu ulaşım bekleme duraklarında bulunan halkımızın konforlu ve modern şekilde yapımı tamamlanacak olan duraklarımızla gitmek istedikleri güzergâha ait aracı daha güzel şekilde bekleyecek. Ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Amacımız, şehrimizin ihtiyaçlarını belirleyip çözüm üretmek, ekiplerimizi de bu doğrultuda yönlendiriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Ekiplerin, kent merkezinin farklı noktalarında bulunan şehir içi toplum ulaşım aracı bekleme duraklarındaki çalışmalarını kısa sürede tamamlaması bekleniyor.

Yorum Ekle