SON DAKİKA

Ağrı Barosu İdari Ve Sosyal Tesis İhalesi Yapıldı

13 Ocak, 2021 03:02 Güncelleme: 13 Ocak, 2021 03:02 Ağrı Barosu İdari Ve Sosyal Tesis İhalesi Yapıldı

Ağrı Barosu yıllar sonra Baro Başkanı Avukat Mehmet Salih Aydın’ın girişimleri ile idari Baro Binası ve Sosyal Tesislerine kavuşuyor.


Türkiye Barolar Birliği tarafında 11.01.2020 günü ,Ağrı Barosu İdari ve Sosyal Tesis ihalesi yapıldı.1 yıl önce Ağrının en gözde bölgesinde 2 dönüm olarak Arsası satın alınan ve Proje ihalesi de yapılan tesisin İnşaat ihalesi yapıldı.


Türkiye Barolar Birliği Avukatlara gönderdiği mesajla Tesis İnşaat ihalesinin bilgisini paylaştı.


TBB tarafında inşaat ihalesi yapılan ve Mart ayında temelleri atılacak olan , Ağrı Barosunun yıllardır özlemini çektiği İdari ve Sosyal Tesis içerisinde Baro Başkanlık Makamı, İdari Birimler, Konferans Salonu, Seminer Salonu, Lokal ,Cafe Restorant ve Otopark bulunacaktır.


Ağrı Baro Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın yapmış olduğu açıklamada ,’’İdari ve Sosyal tesisimizin arsa alımından, inşaat ihalesine kadar olan süreçte bizde desteğini esirgemeyen başta Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr.Metin Feyzioğlu ve TBB Yönetimi ile yine desteğini esirgemeyen tek gayeleri Ağrı Barosuna ve meslektaşlarımıza hizmet olan Ağrı Barosu Yönetim Kurulu, Disiplin ve Denetleme Kurulu ile Tbb Delegeleri ile Baromuzdaki meslektaşlara teşekkür ederek, Tesisin Baromuza ve Meslektaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Ekle