SON DAKİKA

Adı Fenerbahçe'yle anılıyordu; Beşiktaş'ta Tolgay Arslan affedildi

Yönetim kurulu, Tolgay'ın takasta kullanılacak bir oyuncu olmadığı kararına vardı 28 Aralık, 2018 09:31 Güncelleme: 28 Aralık, 2018 09:31 Adı Fenerbahçe'yle anılıyordu; Beşiktaş'ta Tolgay Arslan affedildi

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 7'nci sırada tamamlayan Beşiktaş'ta süresiz kadro dışı bırakılan ve adı sıkça transfer iddialarında geçen Tolgay Arslan affedildi.

 

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 5-6 oyuncuyla yollarını ayıracaklarını duyurmuştu. Basında geçen iddialara göre bu oyunculardan birisi de sezon başında süresiz kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'dı.

AsistAnaliz.com'un özel haberine göre, siyah beyazlıların gönderilecekler listesindeki isimlerde Tolgay Arslan'ın affedildiği öğrenildi. Atiba'nın yaşlı, Oğuzhan'ın formsuz ve Medel'in de joker olarak kullanıldığı düşünüldüğünde sadece Dorukhan'ın yerinin garanti olduğu orta sahada Tolgay'ın affedilerek değerlendirilmesi görüşü yönetimde ağır bastı.

 

Beşiktaş'ta ilk etapta Gökhan Töre, Atiba, Vagner Love, Tolga Zengin ve Cyle Larin ile kesin olarak yolların ayrılması planlanıyor.

Yönetim futbolcuların hemen bedelsiz olarak gönderileceği algısının oluşmasını da istemiyor. Adı geçen futbolcuların menajerlerine takım bulmalarını isteyen yönetim, satılacaklar listesinde adı geçen Tolgay Arslan için ise fikir değiştirdi.

Süresiz kadro dışı olan Tolgay'ın takasta kullanılacak bir oyuncu olmadığı ve 3,5 sezon daha sözleşmesi bulunan futbolcunun affedilerek takıma tekrar kazandırılması kararına varıldı.

 

Yorum Ekle