×
Güncel
İnegöl Caddesini bir bölümü araç trafiğine açık olduğu için vatandaşlar şikayetlerini dile getiriyor
907 18 Kasım 2023 Cumartesi 07:44

Doğubayazıt İnegöl Caddesi'nde faaliyet gösteren esnaflar ve vatandaşlar, özellikle belirli bir bölümdeki trafik düzeniyle ilgili ciddi endişelerini dile getirmektedirler. 

Bu bölgede, yaya geçişlerinde yaşanan sorunlar ve araç trafiğinin açık olması sebebiyle sürekli şikayetler artmaktadır. Vatandaşlar, uyarı bariyerlerinin kullanımıyla ilgili de olumsuz deneyimler yaşamaktadırlar.

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar'ın hizmet anlamında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalara rağmen, söz konusu caddenin trafik düzenlemesi konusunda esnaf ve vatandaşlar, özellikle bu bölgenin de trafiğe kapalı hale getirilmesini veya benzeri güvenlik önlemlerinin alınması talebinde bulunmaktadırlar.

Bu taleplerin dikkate alınarak, araç trafiğine açık olan kısımda güvenliği artıracak ve esnaf ile vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştıracak bir düzenleme yapılmasını istiyor. Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar'dan bu sorun için bir beklenti içindeler. Bu şekilde, bölgedeki tehlikelerin önüne geçilebilir ve halkın yaşam kalitesi artırılabilir...


Yorumlar (0)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı